Warunki zamówień

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

Zapytania oraz oferty

1. W celu jak najlepszej wymiany informacji mogą się Państwo z nami skontaktować zarówno przez formularz kontaktowy na stronie www.makoplast.pl , drogą mailową na makoplast@makoplast.pl , telefonicznie na numer +48 (22) 499-59-50 lub fax +48 (22) 499-59-51 2. Staramy się odpowiadać na maile na bieżąco zazwyczaj w przeciągu godziny od złożenia zapytania. Jeżeli po tym okresie nie otrzymali Państwo odpowiedzi prosimy o sprawdzenie telefoniczne czy zapytanie, zamówienie do nas dotarło. 3. Oferty na większe ilości są rozpatrywane indywidualnie. W celu przygotowania jak najlepszych warunków współpracy w/w oferta składana jest Państwu w terminie nie przekraczającym 24godz. od złożenia zapytania. 4. Do każdego zapytania staramy się podejść w pełni profesjonalnie dlatego służymy pomocą na każde Państwa zapytanie.

Zamówienie i dostawa

1. Zamówienia przyjmowane są jedynie w formie pisemnej przez stronę www.makoplast.pl , drogą mailową lub na numer faxu. Nie zatwierdzane są zamówienia telefoniczne. 2. Koszty transportu pokrywane są przez zamawiającego gdy zamówienie nie przekroczy 500 zł netto. Wszystkie zamówienia powyżej tej kwoty dostarczane będą na koszt firmy Makoplast. 3. Zamówienie przyjęte do godz. 15 wysyłane jest tego samego dnia kurierem, wszystkie zamówienie złożone po godzinie 15 wysyłane są dnia roboczego następnego. 4. Zamówienie przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 5. Naszym kontrahentom umożliwiamy odbiór osobisty w Warszawie w siedzibie naszej firmy : Makoinstal s.c. ul. Ostrobramska 73 04-041 Warszawa. 6. Zamawiający zobowiązany jest do dokładnej informacji jeżeli adres dostawy jest inny niż dane do faktury.

Płatności

1. Preferowane formy rozliczeń między Makoplast a odbiorcą to przedpłata na podstawie faktura pro-forma lub płatność przy odbiorze. 2. W celu jak najszybszej obsługi Państwa zamówienia, wystarczy przesłać nam drogą mailową potwierdzenie zlecenia przelewu, co automatycznie uruchomi procedurę wysyłki folii. 3. Płatność przelewem umożliwiamy Państwu po 3 pierwszych zamówieniach, jednakże do kwoty nie przekraczającej łącznej wartości 3 pierwszych faktur. 4. Do podjęcia decyzji o płatności przelewem potrzebne nam są dokumenty rejestrowe firmy, zeskanowane i przesłane drogą mailową na adres makoplast@makoplast.pl lub drogą pocztową na adres siedziby firmy.

Reklamacje

1. Zamawiający jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia całości towaru bezzwłocznie po odbiorze. 2. Reklamacje przyjmowane są po wcześniejszej informacji drogą mailową lub telefoniczną. 3. Reklamacji podlega wyłącznie towar uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem zaakceptowanym przez Dostawcę. Reklamacje należy składać w formie pisemnej nie póź niej niż w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru przez Zamawiającego. 4. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Makoplast pokrywa koszty transportu towaru i w przeciągu 7 dni roboczych zwraca pieniądze na konto bankowe wskazane przez zamawiającego. 5. Po negatywnym rozpatrzeniu reklamacji, możliwy jest zwrot nienaruszonego towaru w przeciągu nie później niż 10 dni od dostawy. Lecz wszystkie koszty związane z dostarczeniem i zwrotem towaru ( w szczególności transportowe) pokrywa zamawiający. 6. Makoplast nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe braki towarów u Producentów.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Makoinstal Grzegorz Bąk, Adrian Teresiński ul. Ostrobramska 73, 04-175 Warszawa, NIP 1132611155, REGON 140560093 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa zapytanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być tylko podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress