Warunki współpracy

WARUNKI WSPÓŁPRACY HURTOWEJ

Makoplast jako hurtownia folii reklamowych, samochodowych oraz ostrzegawczych licząc na stałą i stabilną współpracę z Państwa firmą przygotowała specjalne warunki współpracy dla swoich partnerów.

Jesteśmy wdzięczni, że jesteście Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy bardzo prosty oraz czytelny sposób zamawiania naszych folii oraz współpracy.

Korzyści płynące ze współpracy z Makoplast:

1. Obsługę przez profesjonalną załogę naszej firmy zapewniającą wysyłkę w dniu zamówienia 2. Dostęp do nowoczesnych katalogów drukowanych i katalogów dostępnych online 3. odroczone terminy płatności 4. Wsparcie handlowe poprzez przypisanego opiekuna w Dziale Obsługi Sprzedaży 5. możliwość otrzymywania atrakcyjnych ofert handlowych zarezerwowanych wyłącznie dla Partnerów Handlowych Makoplast 6. W trosce o wzajemne korzyści firma Makoplast przesyła swoim kontrahentom zapytania klientów detalicznych którzy złożą zapytanie do naszej siedziby.

Zapytania oraz oferty

1. W celu jak najlepszej wymiany informacji mogą się Państwo z nami skontaktować zarówno przez formularz kontaktowy na stronie www.makoplast.pl , drogą mailową na makoplast@makoplast.pl , telefonicznie na numer +48 (22) 499-59-50 lub fax +48 (22) 499-59-51 2. Staramy się odpowiadać na maile na bieżąco zazwyczaj w przeciągu godziny od złożenia zapytania. Jeżeli po tym okresie nie otrzymali Państwo odpowiedzi prosimy o sprawdzenie telefoniczne czy zapytanie, zamówienie do nas dotarło. 3. Oferty na większe ilości są rozpatrywane indywidualnie. W celu przygotowania jak najlepszych warunków współpracy w/w oferta składana jest Państwu w terminie nie przekraczającym 24godz. od złożenia zapytania. 4. Do każdego zapytania staramy się podejść w pełni profesjonalnie dlatego służymy pomocą na każde Państwa zapytanie.

Dodatkowe informacje

1. Ceny na produkty Makoplast podane są w Złotych polskich, bez podatku VAT. 2. Wszelkie zmiany odnoszące się do Ogólnych Warunków Współpracy wymagają formy pisemnej oraz akceptacji Dostawcy i Zamawiającego. 3. Spory powstałe w wyniku realizacji Ogólnych Warunków Współpracy będą załatwiane polubownie. W przypadku braku porozumienia, spór rozstrzygnie Sąd właściwy dla siedziby Dostawcy 4. W sprawach nieuregulowanych powyższymi ustaleniami mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Makoinstal Grzegorz Bąk, Adrian Teresiński ul. Ostrobramska 73, 04-175 Warszawa, NIP 1132611155, REGON 140560093 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa zapytanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być tylko podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie.

ROZWIŃ Z NAMI SWÓJ BIZNES!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress