O nas

znakMakoplast jest jedną ze spółek firmy Makoinstal która od 2004r. z sukcesem ugruntowuje swoją pozycję na Polskim rynku dając swoim klientom gwarancję jakości i trwałości oferowanych przez nią produktów.

Aboutus
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy bogatą ofertę folii samochodowych, folii reklamowych oraz folii ostrzegawczych. Folie Makoplast to przede wszystkim wysoka jakość, czego efektem jest długoletnia gwarancja.


W naszej ofercie znajdą Państwo folie tylko najlepszych producentów takich jak ORACAL. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, część proponowanego przez nas asortymentu posiada kanaliki powietrzne ułatwiające aplikację, oraz równomierne rozłożenie folii bez zbędnych pęcherzyków powietrza.

Klej użyty w naszych foliach samoprzylepnych jest wysokiej trwałości, przygotowany na pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych. Ponadto po dłuższym okresie aplikacji nie powoduje odbarwień ani uszkodzeń na klejonej powierzchni.

Folie reklamowe oraz folie samochodowe dostępne są w różnych szerokościach oraz długościach tak, aby każdy klient mógł znaleźć produkt specjalnie dla siebie przygotowany.

Jednym słowem proponujemy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Rozwiń z nami swój biznes!

ZADZWOŃ, ZAMÓW, PRZEKONAJ SIĘ SAM.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress